O FIRMIE     

Firma PUH – SYSTEMY GRZEWCZE I SANITARNE istnieje na rynku polskim od roku 1990. Początkowo sprzedaż hurtowa i detaliczna odbywała się w jednym oddziale – przy ul. Bielskiej 57 w Płocku, jednakże na skutek rozwoju firmy, w roku 2000 rozszerzyliśmy swoją działalność o kolejny punkt sprzedaży przy ul. Kazimierza Wielkiego 35A, który w obecnej chwili stał się siedzibą firmy.

Najważniejszą jednak datą w historii firmy był rok 2001 kiedy to wstąpiliśmy do elitarnego grona „Stowarzyszenia Branży Sanitarnej” /obecnie SBS sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi/ dzięki czemu możemy oferować naszym klientom wysokiej jakości towary w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy regionalną hurtownią w branży instalacyjno-sanitarnej. Realizujemy dostawy inwestycyjne na warunkach specjalnych. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną , doradztwo techniczne i montaż.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę kotłów, grzejników, nowoczesnych systemów grzewczych i wodno-kanalizacyjnych , pomp , armatury przemysłowej, automatyki ciepłowniczej.

Przez ostatnie lata intensywnie rozwijamy sektor OZE (Odnawialne Źródła Energii). Fotowoltaika i pompy ciepła to nasz główny kierunek rozwoju.

Świadczymy kompleksowe usługi tj. doradztwo techniczne, montaż, uruchamianie i obsługę gwarancyjną instalacji i urządzeń. Służymy informacją i pomocą w uzyskiwaniu możliwych dotacji i ulg podatkowych.

Zapraszamy do „Salonu Wyposażenia Łazienek” w Płocku przy ul. Kazimierza Wielkiego 35A /siedziba firmy/ gdzie możecie Państwo wybrać coś dla siebie.

Prowadzimy SPRZEDAŻ RATALNĄ całego asortymentu.

Informacje o firmie: NIP: 774-001-15-82, KRS: 0000240529
w Sąd Rejonowy dla m.st. W-wy. Kapitał zakładowy: 540.000,00 zł.