SYSTEMY SANITARNE

Baterie i natryski
Oferujemy szeroką gamę baterii, natrysków i paneli prysznicowych producentów polskich i zagranicznych, zapewniających wysoki komfort i niezawodność swoich produktów.

         

 

Kabiny, brodziki, wanny
Z naszej oferty dopasują Państwo kabiny, brodziki i wanny do każdej łazienki. Proponujemy produkty czołowych firm w tej branży.

 

 

Ceramika
Nasza oferta obejmuje ceramikę sanitarną dla łazienek w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Naszymi dostawcami są producenci gwarantujący najwyższą jakość wyrobów.

 

 

Systemy podtynkowe
Polecamy Państwu stelaże podtynkowe zapewniające funkcjonalność i gwarancję wieloletniego użytkowania bez jakichkolwiek usterek.

 

 

Armatura czasowa i nierdzewna
Posiadamy w sprzedaży armaturę czasową i wyroby ze stali nierdzewnej stosowane w budynkach użyteczności publicznej, magazynach, hotelach, szkołach i łazienkach przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Są to m. in. baterie z otwarciem czasowym, zawory pisuarowe czasowe, uchwyty i poręcze dla osób niepełnosprawnych, brodziki, miski WC ze stali nierdzewnej i wiele innych.

   

Baterie
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferowane przez nas baterie zapewniają wysoki komfort użytkowania dzięki ich najwyższej jakości.

         

 

Zlewozmywaki
W naszej ofercie znajdują się zlewozmywaki granitowe i stalowe znanych światowych producentów.

Instalacje wewnętrzne
Współpracujemy z wieloma producentami systemów kanalizacji wewnętrznej, odprowadzania wody, kratek ściekowych i systemów niskoszumowych takich firm jak:

       

 

Instalacje zewnętrzne
Oferujemy rury i kształtki kanalizacji zewnętrznej we wszystkich klasach sztywności: PVC w klasach SN2, SN4, SN8: PP gładkie i karbowane w klasach SN8, SN10 i SN16. Ponadto wpusty i zasuwy burzowe.

       

 

Studnie
W swojej ofercie posiadamy pełna gamę studni kanalizacyjnych w średnicach 315-1000 mm, oraz wpustów i włazów żeliwnych.

 

Drenaż i odwodnienia
Uzupełnieniem oferty kanalizacji jest system drenażu i odwodnienia budynków i gruntu. W tej dziedzinie polecamy produkty wymienionych firm:

         

 

Pompownie i pompy
W celu zapewnienia właściwego odprowadzenia ścieków z niżej położonych terenów proponujemy Państwu pompownie i pompy zatapialne, oraz pompy rozdrabniające.

 

Dla budownictwa jednorodzinnego oferujemy wysokiej jakości ekologiczne oczyszczalnie ścieków i tradycyjne szamba z tworzyw sztucznych. Mamy również ofertę separatorów dla firm produkcyjnych i usługowych.

   

Instalacje wewnętrzne
U nas można kupić rury i kształtki wewnętrznej instalacji wodnej z tworzyw sztucznych zgrzewanych, zaprasowywanych, klejonych, oraz miedzianych i stalowych, zarówno skręcanych jak i zaprasowywanych.

 

Instalacje zewnętrzne
Do wykonania zewnętrznej instalacji wodociągowej polietylenowej lub stalowej polecamy produkty znanych polskich producentów.

 

Armatura
Proponujemy szeroki asortyment armatury wodociągowej, a mianowicie: zawory, zasuwy, nawiertki, wodomierze, hydranty zewnętrzne i wewnętrzne.

 

Pompy
Dla klientów nie posiadających dostępu do wodociągów zbiorczych oferujemy zestawy hydroforowe, pompy głębinowe i pompy samozasysające renomowanych firm.